Geçmiş Yaşamlar

10-May, 18;40 Emel 6 546
Geçmiş Yaşamlar Daha önceki yaşamlara yolculuk yapılabilir mi?
Bunları biliyor olmak bize ne kazandıracak?
Bu çalışmayı deneyimlemek zor mu?
Şu an ‘da yaşamakta olduğum nedeni belli olmayan sıkıntılarımın çözümü geçmiş yaşantımda olabilir mi?
Korkularımın kaynağı daha önceleri yaşamış olduğum travmatik ölümler olabilir mi?
Bedenimde nedeni belli olmayan rahatsızlıkların kaynağı geçmiş yaşamlarda bulunabilir mi?

Bu çalışma spiritüel bir çalışmadır. Trans halindeyken birçok yaşanılan olaylara gidilerek, travmalar çözülür. Danışan her şeyin, her olayın farkındadır. Sadece görmez aynı anda hisseder. Ölüm anını deneyimler. Bu deneyimi yaşamış danışan artık ölümden eskisi kadar korkmaz. Ölüm anında ruhun bedenden ayrılışını görerek hisseder. Ölüm anına kadar acı hissedebilir, fakat tam ölüm anında hiç acının olmadığını yaşayıp anlar. Geçmiş Yaşam çalışması ruhsal hafızada bulunan daha önceki yaşamlarda meydana gelmiş olumsuz kayıtların kökten silinmesini sağlar. Önemli olan bu anıların ortaya çıkmış olması ve tamamen temizlenmesi, bazen mantığımızın almadığı durumlar olabiliyor.

Yapacağınız bir geçmiş yaşam terapisi yanınızdaki birinin olduğu gibi, dünyanın başka bir ucunda yaşayan birinin de çözülme yaşamasına katkıda bulunur. Bir gece siz uyurken, dünyanın ya da evrenin ucundaki bir varlık sizin de içinde bulunduğunuz, enerjik bir yumağı açabilir, siz sabah yenilenmiş ve hafiflemiş olarak uyanabilirsiniz. Bu güne kadar sayısız çalışmalarım oldu. Her defasında müthiş olaylarla karşılaştım. Yıllarca bedenini arayan ruhun, ormanda 5 yaşlarındayken kaybolup, vahşi hayvanlarca yenilerek, daha sonra ormanda bulunan bedeniyle bütünleşmesi sahnesi hala gözümün önünde. (yanlış yazdığımı düşünmeyin gördüğümü söyledim, çünkü tüm bu sahneleri danışanımın gördüklerinden daha fazlasını renkli olarak görebiliyorum, ilginç değil mi?) Bu konuda daha sonra uzun örnekler vererek çalışmalarım hakkında bilgi vereceğim.
Bir saatte hayatım nasıl değişti? ve Ruhumun g noktası kitaplarımda gerçek yaşanmış onlarca örnekler ile anlatmaya çalıştım. Ayrıca progresyon çalışmalarım ile geçmişten geleceğe yolculuk yapabiliyor, gerçek yaşam misyonumuzu, yaşam amacımızı buluyoruz.

ÖNEMLİ : 24-25 Eylül 2016 tarihlerinde BURSA'da sertifikalı spiritüel yaşam koçluğu, regresyon , dda, astral yolculuk, progresyon, theta, spiritüel koçluk eğitimi ile, bu konular hakkında geniş bilgi edinip, aynı zamanda da yaşayarak öğreneceğiniz eğitim de, koçluk belgesine sahip olabilirsiniz.
www.yenibenakademi.com
İletişim: 0 537 6665040
https://www.youtube.com/channel/UCLJHxjeU77tPy2muQ69Ar2Q siteme üye olarak (ücretsiz) tüm videolarımızı seyredebilirsiniz.
YENİDEN BEDENLENMEYE, YENİDEN DOĞMAYA HAZIR MISINIZ?